TalebeDunyasi.Com | Öğrenci Ödev Portalı

Anasayfa Site Haritası Eğitim Haberleri Ara
 
EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI... TIKLA ÖĞREN...

Üniversitelerde ki boş kontenjanlar için ek yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından yayınlandı.

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

 

 

Adaylar, ek yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

 

Ek yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Devamını oku...
 
ANTALYA'DA TÜM OKULLAR TATİL

Antalya'da etkisini devam ettiren şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle, taşımalı eğitim veren ilköğretim okullarını 1 gün süreyle tatil eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü, akşam saatlerinde de bütün okulları bir gün süreyle tatil etti.

 

 

 

Antalya'da etkisi devam eden şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle, taşımalı eğitim veren ilköğretim okullarını 1 gün süreyle tatil eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bütün okulların bir gün süreyle tatil edildiğini bildirdi.

Antalya'da etkisini devam ettiren şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle, taşımalı eğitim veren ilköğretim okullarını 1 gün süreyle tatil eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü, akşam saatlerinde de bütün okulları bir gün süreyle tatil etti.

Tatil kapsamını taşımalı eğitimden bütün ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarını kapsayacak şekilde genişleten İl Milli Eğitim Müdürlüğü, fırtınanın saatteki hızının 70 kilometrenin üzerinde olmasının beklendiğine dikkat çekti. Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, il genelinde bütün okulların bir gün süreyle tatil olduğunu, salı günü için ayrı bir değerlendirme yapacaklarını kaydetti.

Devamını oku...
 
YENİ MODA DİPLOMALI TEMİZLİKÇİ...

KOÜ Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yükekokulu Çevre Temizliği ve Denetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Arzu Yüce, ilk öğrencilerini 2007-2008 eğitim-öğretim yılında alan Çevre Temizliği ve Denetimi Bölümü'nden her yıl 50 öğrencinin mezun olduğunu söyledi.

 

 

Programın kurulma amacının öncelikle 'profesyonel temizlik' olduğunu ifade eden Yüce, büyükşehirlerde rezidanslar, büyük alışveriş merkezleri ve fabrikaların artmasıyla profesyonel temizlik anlamında büyük talep oluştuğunu bildirdi.

 

Kocaeli Üniversitesinde (KOÜ) 2007 yılında açılan 'Çevre Temizliği ve Denetimi Bölümü'nde her yıl 50 profesyonel temizlik personeli yetiştirildiği bildirildi.

Devamını oku...
 
EK YERLEŞTİRMEYE BAŞVURACAKLAR DİKKAT...

Adaylar, 2011-ÖSYS Ek Yerleştirme tercihlerini, bugünden itibaren 6 Ekim 2011 tarihine kadar başvuru merkezleri aracılığıyla veya internet üzerinden bireysel olarak kendileri yapacak.

 

 

2011-2012 öğretim yılı için merkezi yerleştirmede boş kalan, yerleştirilen adayların kayıt yaptırmaması nedeniyle boşalan ve 2011-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu yayımlandıktan sonra açılan yükseköğretim programlarının kontenjanlarına 2011-ÖSYS sonuçlarına göre ÖSYM tarafından ek yerleştirme yapılacak.

Devamını oku...
 
EK YERLEŞTİRME KILAVUZU BUGÜN YAYIMLANDI


ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, Yükseköğretim Kurulu ek yerleştirme kontenjanlarını karara bağladı.

ANKARA (A.A) - 2011 ÖSYS Ek Yerleştirme kontenjanları bugün ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlanacak. Ek yerleştirme işlemleri, 3-6 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Adaylar, ilk kez bu yıl, en fazla 30 tercih yapabilecek.


Ek yerleştirme kılavuzu bugün adaylara ön bilgi amacıyla ÖSYM'nin 'http://www.osym.gov.tr' internet adresinden yayımlanacak. Kılavuzda ilk yerleştirmede boş kalan, kayıt yaptırmayanlar nedeniyle boş olan ve yeni açılan programlar bulunacak.

Ayrıca kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacak.

İlk yerleştirmede bir programa yerleştirilmeyen adaylarla açık öğretimin kontenjansız programlarına yerleştirilen adaylar tercih yapabilecek.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 7 - 74

Facebook Sayfamız

Mesleki ve Teknik Eğitim

Mesleki ve Teknik Eğitim
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün907
mod_vvisit_counterDün1205
mod_vvisit_counterBu Hafta4188
mod_vvisit_counterBu Ay29761
mod_vvisit_counterToplam7298757

Kimler Çevrimiçi

Şu anda 57 ziyaretçi çevrimiçi

[+]
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color
Ödev